Spotkanie autorskie z Pawłem Beręsewiczem

Paweł Beręsewicz jest autorem książek dla dzieci i młodzieży. 19 października odbyły się dwa spotkania autorskie. Pierwsze dla klas piątych i szóstych w GBP w Zwierzynie i drugie dla uczniów klas piątych, szóstych i siódmych w Górkach Noteckich. O czym była mowa? Oczywiście o książkach, ale również o preferencjach czytelniczych młodych ludzi, lekturach szkolnych, pierwszych miłościach. Były też poważne rozmowy na kanapie przy małej herbatce o uczciwości, hejcie i modzie. Młodzież miała mnóstwo pytań do pana Pawła, a on potrafił znaleźć odpowiedź na każde z nich. Bo jak sam mówi: nie ma głupich pytań, a każde nawet to, wydawać by się mogło, błahe może być wstępem do poważniejszych rozmów.

Spotkanie było elementem zadania „Książka – recepta na sukces” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

• Klasa VII SP w Górkach na zdjęciu wraz z autorem Pawłem Beręsewiczem
  • Na niebieskiej kanapie siedzący Paweł Beręsewicz z założonym noskawerym. Obok na niebieskim fotelu dziewczynka z klasy VII SP w Górkach.
  • Na zielonej kanapie siedzący Paweł Beręsewicz. Obok na fotelu dziewczyna z 6 klasy. Piją kawkę.
  • Klasy V i VI SP w Zwierzynie. Na drugim planie Paweł Beręsewicz.