Spotkanie autorskie z Pawłem Beręsewiczem w GBP w Zwierzynie

19 października zapraszamy do bibliotek w Zwierzynie i w Górkach Noteckich na spotkanie autorskie z autorem książek dla dzieci – Pawłem Beręsewiczem. „W labiryncie zwykłych spraw” to hasło przewodnie spotkania z autorem wielu opowiadań, wierszy i powieści. Nasz gość jest też tłumaczem języka angielskiego a jego książki były wielokrotnie nagradzane i wyróżniane w prestiżowych konkursach literackich.

Spotkanie realizowane jest w ramach zadania „Książka – recepta na sukces” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

• Granatowy plakat z czarnymi napisami promujący spotkanie autorskie z Pawłem Beręsewiczem. Pod spodem informacja dot. dofinansowania ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego